Bizimle iletişim kur
Lucky

Telefon numarası : 86-13228790971

Naber : +8613228790971

Kunshan Daxinhua Laser Technology Co.,Ltd

Kunshan Daxinhua Lazer Teknolojisi Co, Ltd.

Çevrenizdeki Lazer Uygulama Uzmanı .

  • Kunshan Daxinhua Laser Technology Co.,Ltd
  • Kunshan Daxinhua Laser Technology Co.,Ltd
  • Kunshan Daxinhua Laser Technology Co.,Ltd
  • Kunshan Daxinhua Laser Technology Co.,Ltd
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar DXH Lazer No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 5000000-10000000 Yıl kurulan 2016
İhracat p.c 60% - 70%
Giriş
Kunshan Daxinhua Lazer Technology co, ltd aittir Dahua lazer grup şirketi, Kunshan City bulunan, profesyonel geliştirmek ve üretmek otomatik lazer proje üreticisi. Dahua lazer, Güney, Doğu, Batı ve Kuzey gibi, Çin'deki Pazarlama Merkezini kurmuştur. Daxinhua, yurt içi ve yurt dışında geliştirme, üretim, satış ve servis sonrası hizmet veren ana teknoloji şirketidir. Bu arada, bir lazer uygulama çözümleri takımı ve ilgili ekipman sağlamak.

Başlıca ürünler: lazer markalama makinesi, CO2 lazer yazıcı makinesi, lazer kaynak makinesi, lazer kesim makinesi, lazer 3D baskı makinesi ve diğer endüstriyel lazer ekipmanları serileridir. Lazer ürünleri yaygın olarak çeşitli alanlarda kullanılmaktadır: donanım, elektronik, enstrümantasyon, entegre devre, baskılı devre üretimi, bilgisayar, cep telefonu, otomobil parçaları, hassas aletler, gıda ve ilaç paketleme, yapı malzemeleri, takı, hediyeler, saat gözlükleri, plastik, Ahşap, organik cam, giyim, deri, tıbbi kozmetik ve diğer sanayi.

Daxinhua Lazer Şirketi, fotonik laboratuvarı ile Ar-Ge ile ilgili ürünlere iş birliği yapıyor, Daxinhua Laser çok sayıda araştırma ve geliştirme grubuna sahip . Şu anda, şirket araştırma üssü, üretim ve pazarlama merkezi olarak ayrılmıştır, doktora öğrencileri ve 8 kişi mezun olmak üzere 100'den fazla çalışana sahiptir, Almanya ve Fransa'daki her kıdemli araştırma mühendisi 1 kişi, lisans veya üstü şirket sayısının% 90'ından fazlası.

Daxinhua Lazer Şirketi kesinlikle ISO9001 kalite sistem standartlarına ve ülke ile ilgili endüstri standartlarını üretime uygun olarak, ürün sonlandırıldığında, üretim sürecinde ve sevkiyatta, ürün kalitesini ve performans güvenilirliğini sağlamak için kaliteyi kontrol eder. Ürünlerimiz Avrupa CE, Amerikan UL ve diğer uluslararası kalite standardı sertifikası ile olmuştur. Ürünlerimiz Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Hindistan, Japonya, Avustralya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Bu arada lazer uygulaması ve çözümü de sunuyoruz.

Daxinhua Laser Company , "mükemmellik, yenilik, verimli ve pragmatik" konusunda, insan odaklı, güvenlik ve konfor, uyumlu bir ortam oluşturmak için ilke edinildi öncü ve girişimci kalite politikası "Bu kılavuzda, Daxinhua'nın üretim teknolojisi, üretim ölçeği, ürün kalitesi ve yerel pazar payının diğer yönleri lider konumdadır. Daxinhua, 2025 Çinli imalat ve sanayi ile birlikte gelişecek yeni uygulama ve endüstri geliştirme teknolojilerini tanıtmak için yeni alanları keşfetmeye devam edecek.

Dahua Laser ve Daxinhua Laser'in kurulması, markamızı inşa etmek ve dünyadaki endüstriyel lazer işleme merkezini kurmak , ulusal endüstri markasını şekillendirmek! Ülkenin üretim kapasitesinin gelişim düzeyini ve yenilikçiliğini arttırmak için marka oluşturma, bütünlük yönetimi, çeşitli pazarlama modelleri işlemlerine, büyük ölçekli üretimin gelişimine bağlı kalın!

Geçmiş
Kunshan Daxinhua Lazer Technology co, ltd aittir Dahua lazer grup şirketi, Kunshan City bulunan, profesyonel geliştirmek ve üretmek otomatik lazer proje üreticisi. Dahua lazer, Güney, Doğu, Batı ve Kuzey gibi, Çin'deki Pazarlama Merkezini kurmuştur. Daxinhua, yurt içi ve yurt dışında geliştirme, üretim, satış ve servis sonrası hizmet veren ana teknoloji şirketidir. Bu arada, bir lazer uygulama çözümleri takımı ve ilgili ekipman sağlamak.

Başlıca ürünler: lazer markalama makinesi, CO2 lazer yazıcı makinesi, lazer kaynak makinesi, lazer kesim makinesi, lazer 3D baskı makinesi ve endüstriyel lazer ekipmanlarının diğer serileridir. Lazer ürünleri yaygın olarak çeşitli alanlarda kullanılmaktadır: donanım, elektronik, enstrümantasyon, entegre devre, baskılı devre üretimi, bilgisayar, cep telefonu, otomobil parçaları, hassas aletler, gıda ve ilaç paketleme, yapı malzemeleri, takı, hediyeler, saat gözlükleri, plastik, Ahşap, organik cam, giyim, deri, tıbbi kozmetik ve diğer sanayi.

Hizmet

Satış öncesi servis

1. Size herhangi bir ilgili profesyonel teknolojiyi sağlama ihtiyacınıza veya yanıtla ilgili endişelerinize göre, bir iş günü içinde olacağız ve ilgili örnekleri ve ürün bilgilerini postayla göndereceğiz.

2. Herhangi bir zamanda firmamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz, size uygun koşulları sağlayacağız. Uygun değilse, size yardım edebileceği gibi profesyonel bir tavsiye de göndeririz.

3. İhtiyacınız olan ürünler için en hızlı hızda makul bir fiyat sunuyoruz.

Satış hizmeti

1. Sözleşmenin büyüklüğünden bağımsız olarak, sözleşmenin hükümlerinin sıkı bir şekilde uygulanması zamanında, niteliği ve miktarında olacağız. Malları zamanında teslim edemezsek, toplam ürün miktarının% 5'ini şirketinize ödeyeceğiz.

2. Malların, müşterilerin güvenli bir şekilde ellerine zamanında ulaşabilmelerini sağlamak için sözleşmenin zamanında yerine getirilmesini sağlayacağız. Ve kurulum, eğitim ve diğer katma değerli hizmetleri sağlamak.

Son Satış Hizmeti

1. Makinelerimizi satın aldığınızda, makinenin kapısını, kurulumunu, hata ayıklamasını göndermek için tarihi ayarlamak üzere geri döneceğiz, şimdiye kadar yetenekli bir şekilde çalışana kadar profesyonel makine eğitmen eğitimimiz tarafından bir operatör ayarlamanız gerekir.

2. Satın alma tarihinden itibaren, normal şartlar altında, herhangi bir problemde ürünler, bir yıl garanti, ömür boyu bakım, firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanan garanti süresi için gerekli yedek parçalar ve uygulama için ücretsiz olarak makineyi uygulayacağız yaşam boyu tercihli bakım politikası.

3. Sözlü yaklaşım başarısızlık problemini tam olarak çözemediğinde, teknik mühendislerimiz derhal harekete geçecek bir ihtiyaç varsa, makinenin normal çalışmasını sağlamak için makinenin yerini hızlı bir şekilde ziyaret edin.

4. Global satış sonrası servis bilgi işlem sistemimizdeki her müşterinin ayrı bir dosyası, yıllık istatistiksel müşteri bakım kayıtları seti ve kullanıcı için makul önerilerde bulunması.

1. Size sözleşmenin sağladığı tüm donanım ve teknik bilgileri sağlarız. Satın alma tarihinden bu yana, bilgilerin kalitesini yansıtacak şekilde bilgilerinizi aldık, 24 saat içinde bir cevap vermek veya hizmet personeli göndermek için olacağız.

2. Satın alma tarihinden itibaren normal kullanım koşullarında herhangi bir sorun yaşamadıkça, makineyi bir yıl garanti, ömür boyu bakım, firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanan garanti süresi gerekli yedek parça ve ömür boyu uygulama için ücretsiz olarak uygulayacağız. tercihli bakım politikası. Not: optik lensler sadece üç ay garantilidir ve optik lensler bir yıl garantilidir.

3. Global hizmet bilgi işlem sistemimizdeki her müşterinin ayrı bir dosyası, yıllık istatistiksel müşteri bakım kayıtları seti ve kullanıcı için makul önerilerde bulunması.

Not:

1. eğer şirketinizin işletme personeli yetenekli eğitimimizde, şirketinizden ayrılmak için bir nedenden ötürü şirketinize geri dönecek olursa, şirketiniz eğitimimize yeni operatörler göndermelidir! Ancak şirketinizin yerinde eğitim, eğitim ücretini ödemesi ve mühendisimin tüm yaşam maliyetlerinin düzenlenmesi gerekiyor!

2. bu ekipman garantisi sadece şirketiniz için, eğer ekipman Tekel üçüncü şahıs, üçüncü şahıs garantime ihtiyaç duyuyorsa bu ekipmanı garanti etme yükümlülüğüm olmayacak, benimle anlaşmayı imzalamanız gerekecek!

Şirketim vaat ediyor: bir yıl ekipmansız garanti, ömür boyu bakım.

Ekibimiz

  Daxinhua Laser Company, fotonik laboratuvarı ile Ar-Ge ile ilgili ürünlere iş birliği yapıyor, Daxinhua Laser çok sayıda araştırma ve geliştirme grubuna sahip. Şu anda, şirket araştırma üssü, üretim ve pazarlama merkezi olarak ayrılmıştır, doktora öğrencileri ve 8 kişi mezun olmak üzere 100'den fazla çalışana sahiptir, Almanya ve Fransa'daki her kıdemli araştırma mühendisi 1 kişi, lisans veya üstü şirket sayısının% 90'ından fazlası.